Oprawa LED do szuflad pod wymiar Zobacz większe

Oprawa LED do szuflad pod wymiar 20-200cm

Oprawy meblowe

dostępny

Oprawa robiona pod wymiar od długości 20cm do długości, aż 200cm. Wyposażona w inteligentny wyłącznik zbliżeniowy, który włączy oświetlenie po otwarciu szuflady i wyłączy zaraz po jej zamknięciu. Oprawa uzbrojona w wydajne diody typu 2835, które gwarantują dużą ilość światła.

Przed zakupem należy wybrać przedział długości z którego zamawiana oprawa się znajduje. Następnie w formularzu zakupu należy wpisać konkretny wymiar oprawy.

Oprawa wykonywana na zamówienie klienta, bez prawa zwrotu.

Więcej szczegółów

75,00 zł (netto)

92,25 zł

od 20cm do 50cm
od 51cm do 100cm
od 101cm do 150cm
od 151cm do 200cm

Ilość Odjąć

Stan: dostępny na zamówienie około 7 dni

Na zamówienie

Oprawa LED do montażu w szufladach. Nasza oprawa meblowa to nowoczesna oprawa meblowa przeznaczona dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania, niezawodność oraz komfort życia codziennego. To nowatorskie rozwiązanie stosowanie, jako oświetlenie do szuflad. Oprawa posiada inteligentny wyłącznik, który automatycznie włączy lub wyłączy oświetlenie. Dzięki wbudowanemu wyłącznikowi zbliżeniowemu oświetlenie LED włączy się natychmiast po otwarciu szuflady i wyłączy zaraz po jej zamknięciu. 

Listwa została wyposażona w nowoczesne i bardzo wydajne diody LED 2835 - i zapewnia idealne doświetlenie szuflad płytkich, jak i głębokich przy pełnym wysuwie.

Oprawa w zestawie dostępna jest z korytkiem prowadzącym przewód zasilający tak, aby skutecznie zamaskować przewód zasilający i jednocześnie zabezpieczyć go przed przypadkowym uszkodzeniem!

Oprawa doskonale sprawdzi się w szafach i garderobach. Można ją montować w innych meblach skrzyniowych np. komody lub stoliki RTV z szufladami.

Oprawa jest zasilana bezpiecznym napięciem 12V DC oraz dostępna z 2m przewodem zakończonym wtyczką typu mini-konektor, która ułatwia podłączenie oświetlenia do zasilacza LED. Montaż oprawy jest bardzo prosty! Wystarczy przykręcić ją na wkręty do korpusu szafki kuchennej.

Przed zakupem należy wybrać przedział długości z którego zamawiana oprawa się znajduje. Następnie w formularzu zakupu należy wpisać konkretny wymiar oprawy.

 

  • Gwarancja 24 miesiące
Nazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Kurier przedpłata 1-2 dni Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 700,00 zł darmowa dostawa !

4 Inne produkty w tej samej kategorii: