Wall Plug E Zobacz większe

Fibaro Wall Plug E

Inteligentny dom

dostępny

FIBARO Wall Plug E jest najbardziej wysublimowanym, zdalnie sterowanym, inteligentnym włącznikiem sprzętów elektrycznych z funkcją pomiaru zużywanej energii.
To niezwykle funkcjonalne urządzenie w formie przejściówki podłączanej bezpośrednio do dowolnego gniazda zasilającego znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy w wygodny i bezobsługowy sposób zdalnie zarządzać urządzeniami elektrycznymi.
FIBARO Wall Plug to najmniejsze i najładniejsze urządzenie tego typu dostępne na rynku. Jego nowoczesny design idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Pokochasz jego idealnie gładką obudowę i piękny kryształowy pierścień LED.
Moduł FIBARO nie wymaga montażu, posiadania jakichkolwiek narzędzi ani wiedzy o elektryce. Wystarczy wyjąć go z pudełka, włożyć do gniazdka elektrycznego i wpiąć do niego dowolne urządzenie elektryczne. Przejrzysty i czytelny interfejs systemu FIBARO pozwala na intuicyjne dodanie dowolnych modułów systemu inteligentnej automatyki budynkowej.

Więcej szczegółów

180,54 zł (netto)

222,06 zł

Promocja Promocja!

FIBARO-FGWPE-102

Ilość Odjąć

Stan: dostępny od ręki

Ostatnie egzemplarze!

Wall Plug E Jest najmniejszym zdalnie sterowanym włącznikiem wpinanym bezpośrednio do gniazdka zasilającego. Urządzenie posiada funkcję pomiaru zużycia energii, a także kryształowy pierścień LED, który obrazuje obecne zużycie za pomocą różnych kolorów. Użytkownik może w łatwy sposób przenieść urządzenie z jednego pomieszczenia do drugiego. Takiego urządzenia nigdy wcześniej nie było w automatyce budynkowej. Użytkownik sam może skonfigurować urządzenie, a także przenosić je między pokojami. Dzięki wbudowanemu pomiarowi energii użytkownik może sprawdzać historię zużycia energii w domu, a także określić, co najwięcej zużywa energii elektrycznej. Dodatkowo urządzenie można wykorzystać do monitorowania uruchomionych urządzeń. Przykładowo, jeśli lodówka nie pobiera prądu oznacza to, że jest uszkodzona. Użytkownik jest o tym powiadomiony i może podjąć działania w celu naprawy urządzenia.

 

  • Dostępność Od ręki
  • Gwarancja 24 miesiące
Nazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Odbiór osobisty. Punkt odbioru - Młodzieńcza 1 Warszawa Targówek. Darmowa!
Paczkomaty - przedpłata 1-2 dni roboczych. 11,32 zł
Kurier przedpłata 1-2 dni 13,30 zł
Kurier pobranie 1-2 dni 16,30 zł

* Dla zakupów powyżej 700,00 zł darmowa dostawa !

18 Inne produkty w tej samej kategorii: