ROLLER SHUTTER 2 Zobacz większe

Fibaro ROLLER SHUTTER 2

Inteligentny dom

dostępny

Sterownik rolet, bram garażowych i wjazdowych, żaluzji. Umożliwia precyzyjne pozycjonowanie napędów z elektronicznymi oraz mechanicznymi wyłącznikami krańcowymi. Wyposażony w funkcje pomiaru zużycia energii.

FIBARO Roller Shutter 2 to funkcjonalne urządzenie, z pomocą którego można wygodnie sterować elektrycznymi żaluzjami, roletami, markizami, a także bramami i furtkami. Warto podkreślić, że FIBARO Roller Shutter 2 umożliwia również ustawienie skrzydeł bram lub lameli w żaluzji w pożądanej, wybranej przez użytkownika pozycji. Rozwiązanie wyposażono w funkcję pomiaru energii.

Więcej szczegółów

160,67 zł (netto)

197,62 zł

Promocja Promocja!

FIBARO-RGR-222

Ilość Odjąć

Stan: dostępny od ręki

Ostatnie egzemplarze!

Zdalne sterowanie osłonami okiennymi i bramami nigdy dotąd nie było tak proste! FIBARO Roller Shutter 2 to łatwy w zastosowaniu moduł, który dodatkowo wyposażony został w miernik energii elektrycznej, co pozwala na zminimalizowanie strat w gospodarstwie domowym. Oczywiście moduł jest kompatybilny z innymi elementami systemu inteligentnego domu. 
FIBARO Roller Shutter 2 posiada jednofazowy silnik prądu przemiennego. Urządzenie wyposażono w funkcję kalibracji oraz system nauki położeń krańcowych. Warto podkreślić, że moduł współpracuje z roletami, markizami, żaluzjami i bramami z wyłącznikami mechanicznymi oraz elektronicznymi. Jak najbardziej możliwe jest wygodnie sterowanie roletami i bramami z dowolnego miejsca na świecie z pomocą tabletu lub smartfona. 
Jeśli chodzi o współpracę sterownika z innymi modułami systemu inteligentnego domu, można zaprogramować konkretne sceny, dopasowane do potrzeb mieszkańców. Przykładowo wg ustalonego wcześniej scenariusza opuszczenie żaluzji może być bezpośrednio powiązane z wyłączeniem urządzeń elektronicznych, obniżeniem temperatury, wyłączeniem oświetlenia itd. Oczywiście FIBARO Roller Shutter 2 współpracuje także z systemem alarmowym, reagując w określony sposób na różne zagrożenia. Do modułu można podłączyć także barierę podczerwieni oraz przycisk awaryjny, który np. pozwoli na zatrzymanie silnika zamykanej właśnie bramy garażowej.

  • Dostępność Od ręki
  • Gwarancja 24 miesiące
Nazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Odbiór osobisty. Punkt odbioru - Młodzieńcza 1 Warszawa Targówek. Darmowa!
Paczkomaty - przedpłata 1-2 dni roboczych. 11,32 zł
Kurier przedpłata 1-2 dni 13,30 zł
Kurier pobranie 1-2 dni 16,30 zł

* Dla zakupów powyżej 700,00 zł darmowa dostawa !

18 Inne produkty w tej samej kategorii: